404.070 PRODUKTŮ - 56.926 KÓD VÝROBKU: - 63.230 EAN
TIMEX ARCHIV - “VINTAGE” PRVNÍ KOLEKCE TIMEX NAVRŽENÁ V MILÁNĚ


Všechny bestsellery s inovací řemínků vyrobených ze 100% italských látek!

 Červen 2019....

 

 
TIMEX ARCHIVE   


"TIMEX ARCHIV"

Timex vepsal novou stránku do života svých bestsellerů

"Timex Archive" je novým výrazem hodnot předávaných ve společnosti Timex od roku 1854 z Waterbury v Connecticutu až do přítomnosti. Pojem "archiv" a "nadčasová minulost", který odkazuje na znalostí a know-how zakořeněného ve výzkumu, kvalitě, inovacích a stylu, které vždy charakterizovaly značku Timex.
Tyto hodinky - původně vyrobené pouze pro italský trh - byly distribuovány pouze do nejlepších světových módních obchodů a prodejen. Timex International se nyní rozhodla distribuovat je po celém světě 🌍!

Nyní jsou k dispozici na našem skladě na velkoobchodním portále věnovaném prodejcům hodinek a módy: ACADIA, WATERBURY, SCOUT BROOK, CAMPER, WEEKENDER a více.

OBJEVTE TUTO NABÍDKU HNED:

LIMITOVANÉ MNOŽSTVÍ - AŽ 75% SLEVA

 

 

TIMEX ARCHIVE


TIMEX ARCHIVE

Tuto zprávu přijímáte, protože jste registrováni na našich stránkách. Vaše údaje nesdělujeme třetím stranám, s ohledem na vaše soukromí. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Tento    e-mail se automaticky odešle: případné odpovědi na tuto zprávu nebudou přečteny nebo na ně nebude odpovězeno. Chcete-li se odhlásit, klikněte prosím zde
FOOTER