255.667 PRODUKTů - 65.411 KÓD VÝROBKU: - 51.023 EAN
HODINKY TOMMY HILFIGER, LACOSTE A SEIKODoplňte svou nabídku o tyto kultovní kousky, dokud můžete!

 
Nezobrazují-li se Vám informace správně, klikněte prosím ZDE 

Brno, 15. Březen 2016

 

HLAVNÍ STRÁNKA   |   HODINKY   |   ŠPERKY   |   MÓDNÍ DOPLŇKY   |   PARTNEŘI

 

TOMMY HILFIGER watches

TOMMY HILFIGER
od skupiny MOVADO

Tato značka reprezentuje elegantní vzhled inspirovaný šatníkem Břečťanové ligy amerických studentů, který se zrodil v 70-tých letech jako protipól zmatku, který byl vyvollán Woodstockem. Tento styl inspiroval módního návrháře Tommy Hilfigera, který díky němu během ddalších let vytvořil jednu z nejúspěšnějších značek na trhu s módou zaměřující se na mladé lidi.


Díky úspěšnému partnerství se skupinou Movado se této značce povedlo prorazit i ve světě hodinek.


Tato značka se dostala na naše portfolio přesně před rokem po posledním veletrhu BaselWorld a rychle se stala jednou z nejoblíbenějších. Nejnovější modely představují špičkovou kategorii a rozhodně se stanou žádaných zbožím v nadcházející sezóně.


VYBERTE SI SVŮJ BESTSELLER OD ZNAČKY TOMMY HILFIGER ZDE

Lacoste watches

LACOSTE
od skupiny MOVADO

Lacoste hodinky nabízejí široké využití od běžného nošení ve městě až po sportovní aktivity. Lacoste hodinky představují krásu a eleganci ukrytou v jednoduchosti.
Nabídněte svým klientům tento skvost švýcarsko-americké kvality!

OBJEVTE NABÍDKU HODINEK LACOSTE
ZDE

 

Hip Hop watches

Hodinky SEIKO - Made in Japan
Právě nám dorazila nejnovější nabídka hodinek Seiko od chronografů jako jsou SKS407SKS411 až po zlaté automatické hodinky SNXA22K1SNXE92K1.  

SEIKO OBJEDNEJTE NYNÍ ZDE

INFO  KONTAKTY

Na tento e-mail nepiště, na všechny dotazy Vám rádi odpovíme na zákaznické lince: +420 541 211 405 Odpovědi na dotazy najdete i v Centru péče B2Bhodinky.cz nebo kontaktujte náš Zákaznický servis.

Uložte si naší e-mailovou adresu: news@b2bhodinky.cz do svých e-mailových kontaktů, ať se Vám naše zprávy nikam nezatoulají.