255.667 PRODUKTů - 65.411 KÓD VÝROBKU: - 51.023 EAN
SWISS MILITARY HANOWA - NOVÁ KOLEKCE 2017


Objevte všechny nové modely 2017 od této epické švýcarské značky s unikátní slevou rezervovanou pouze pro klienty B2Bhodinky.cz !


Nezobrazují-li se Vám informace správně, klikněte prosím: ZDE

 

 

HLAVNÍ STRÁNKA   |   HODINKY   |   ŠPERKY   |   MÓDNÍ DOPLŇKY   |   DROPSHIPPING


SWISS MILITARY HANOWA

NOVÁ KOLEKCE 2017

Hodinky Swiss Military Hanowa mají vysoce odolné pouzdro proti poškrábání, pásky z velmi kvalitních materiálů, vnitřní součástky vyjadřují nejvyšší švýcarskou hodinářskou tradici a mají nezaměnitelný styl: to jsou jen některé z charakteristik, které dělají Swiss Military Hanowa unikátními.

"Swiss military" zdůrazňuje hodnoty švýcarských ozbrojených sil: robustnost, odolnost a vysokou přesnost, stejně jako schopnost pracovat v extrémních podmínkách.
Swiss Military Hanowa je součástí skupiny ILG (International Luxury Group), jedné z předních světových společností v této oblasti, ať už s kvalitními švýcarskými hodinkami, jako jsou ROAMER OF SWITZERLAND, HANOWA a samozřejmě SWISS MILITARY, ale provozuje také spoustu nejúspěšnějších módních licencí značek, jako AIGNER, ESCADA, CERRUTI 1881, GANT, POLICE, TIMBERLAND a mnoho dalších.

Do našich skladů právě dorazily nové čerstvé modely Swiss Military Hanowa pro rok 2017: není těžké si uvědomit, že se rychle vyprodají, vzhledem k malým množstvím, která jsou k dispozici u jednotlivých modelů. Hodinky Swiss Military Hanowa: pouze na webových stránkách www.B2Bhodinky.cz za nejlepší velkoobchodní ceny, které mívají pouze výprodejové modely!


TRITON - potápěčské monstrum, se 47mm pouzdrem z titanu, které chrání originální švýcarský automatický strojek: pokochejte se jeho prvotřídním pohonem skrze skleněný zadní kryt!

 

SWISS MILITARY HANOWA

 

SEA LION -  Novinka pro léto 2017: quartzové  hodinky na potápění, dostupné ve 4 barevných provedeních a také v úžasném speciálním balení, které obsahuje 2 extra řemínky!

 

SWISS MILITARY HANOWAObdrželi jste tuto zprávu, protože jste registrováni na naší webové stránce. Nesdělujeme Vaše údaje třetím stranám, respektujeme Vaše soukromí. Pro více informací navštivte naše webové stránky. Tento e-mail je posílán automaticky: neodpovídejte na něj. Na všechny dotazy Vám rádi odpovíme na zákaznické lince: +420 541 211 405 nebo na e-mailové adrese: info@b2bhodinky.cz

Uložte si naši e-mailovou adresu: news@b2bhodinky.cz do svých e-mailových kontaktů, ať se Vám naše zprávy nikam nezatoulají.