669.526 PRODUKTŮ - 60.869 KÓD VÝROBKU: - 48.661 EAN
GANT | SUPERDRY | DAISY DIXONObjevte novinky mezinárodní společnosti Luxury Group!

4. Března 2019

 

testata b2bhodinky.cz


GANT | SUPERDRY | DAISY DIXON

GANT je klasickou značkou, která nikdy neomrzí, "everegreen" pro každého gentlemana od 20ti do 60ti let. Právě jsme naskladnili více než 1.000 kusů, neuvěřitelný výběr za skvělou cenu. Prohlédněte si nové hodinky s chronografem NASHVILLE or PARK HILL II: vše se slevou až 70%, zařaďte si je do nabídky pro jarní sezónu!

Pro mladší veřejnost je značka Superdry: vysoce kvalitní hodinky spojující americkou a japonskou vintage grafiku za přijatelnou cenu, modely jako URBAN pro dívky a pánské s chronografem SYG234T: k dispozici poslední kusy na skladě! 

Britská značka Daisy Dixon byla skutečným bestsellerem roku 2018, díky neuvěřitelnému skloubení dívčího vkusu a skvělé ceny. Daisy Dixon vyniká vždy jemnými liniemi a ciferníky plné fantasie. Mezi zajímavé patří tmavé jako Dausy Dixon Mod. SCARLETT nebo více klasické se zlatým civerníkem a béžovým řemínkem například Daisy Dixon Mod. SADIE. Daisy Dixon doporučená cena je od 45€ do 99€ na našich webových stránkách je můžete objednat již za 13,50€!


Hodinky GANT 
Dědictví
0987GANT WATCHES
 
Hodinky SUPERDRY  
značka mladých módních návrhářů
77777SUPERDRY WATCHES
 
Hodinky DAISY DIXON 
móda, život, láska, zkušenosti a dobré časy 

0987DAISY DIXON WATCHES

 

Tuto zprávu příjmáte, protože jste registrovaní na našich stránkách. Vaše údaje nepředáváme třetím stranám s ohledem na vaše soukromí. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Tento email je automaticky zaslán: případné odpovědi na tuto zprávu nejsou čteny ani zodpovězeny. Chcete li je odhlásit click here

FOOTER