670.887 PRODUKTŮ - 60.869 KÓD VÝROBKU: - 48.661 EAN
JAPONSKÁ VÝROBA: CASIO, SEIKO A Q&QTři japonské značky

 

Březen 2019....

 

testata b2bhodinky.cz

DOTEK JAPONSKA:
Q&Q| SEIKO | CASIO

Po celém světě je Japonsko spojeno s vysoce kvalitními technologiemi, inovativním vývojem a originálním, někdy bláznivým designem. Všechny výše uvedené platí pro japonské hodinky. Nejzajímavější je, že navzdory nízkým cenám jsou někdy v žádném případě horší než jejich ceny. jejich švýcarské protějšky!
V roce 1964 začala éra japonského křemene, s elektronickými modely s různými funkcemi, které švýcarská mechanika neměla. A postupně zaujaly silnou pozici na světovém trhu.
K dnešnímu dni jsou nejslavnějšími výrobci. Casio,  Seiko a jejich mechanická výroba Orient a Citizen se značkou vyšší úrovně Q&Q.

Spolehlivost a kvalita jejich výrobků jsou nepochybné. Jsou známé svými přesnými mechanismy a bezkonkurenční kvalitou za skvělou cenu.

 SEIKO5 hodinky mají vynikající samonavíjecí strojek kombinovaný s elegant profile, Seiko chronografem SPC155P1 to je dobře sestavená a unikátní část příslušenství. Přesný chronograf, modernizované kvality montáže a dokonalý povrch nabízejí svým zákazníkům  hodinky pro každou příležitost. 
 CASIO
in skutečný guru elektronických technologií. Krásný příklat je novinka je relativně kompaktní CASIOEFA-120L-1A1 slavné Casio Edifice série. Kombinace obdélníkového případu a kulatý hybridní ciferník dává hodinkám moderní vzhled. Kromě zobrazení času, mají funkce elektronické stopky, alarm, časovač, kalendář a dokonce teploměr. Pro usnadnění čtení polohy ručiček, číselník přijal světelný akumulační luminiscenční povlak a v celkové tmě je užitečné elektroluminiscenční podsvícení s vysokou energetickou účinností.
 Q&Q 
byla zahájena v říjnu 1976 společností Japan CBM Corporation (Citizen Group). V roce 1990 dosáhly tržby společnosti Q&Q 20 milionů prodaných kusů a staly se jednou z nejprodávanějších značek na světě v oblasti klasických quartzových hodinek. WWT tento měsíc nabízí obrovský výběr obou nových modelů (2019 !!!). Q&Q a modely CitizenA172J222Y například mnoho novinek pro dámy, sportovní Q&Q by Citizen BB17-404Y nebo elegantní Q&Q od Citizen C215J805Y se světle modrým koženým řemínkem.

Q&Q by Citizen

již od 230 Kč!

Orologi Q&Q 
 
SEIKO

již od 1740 Kč!

Orologi SEIKO 
 
CASIO

již od 200 Kč

HUGO BOSS WATCHES 
 

Tuto zprávu přijímáte, protože jste registrováni na našich stránkách. Vaše údaje nesdělujeme třetím stranám, s ohledem na vaše soukromí. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Tento e-mail se automaticky odešle: případné odpovědi na tuto zprávu nebudou přečteny nebo na ně nebude odpovídat. Chcete-li se odhlásit, prosíme klikněte zde.
FOOTER