670.887 PRODUKTŮ - 60.869 KÓD VÝROBKU: - 48.661 EAN
MODERNÍ, MINIMALISTICKÉ, PRECIZNÍ: HODINKY CALVIN KLEINOsvoboď svoji vášeň - jarní sezóna s hodinkami CK

Nezobrazují-li se Vám informace korektně, klikněte prosím  ZDE

15.3.2018
Logo wwt
 

CK Calvin Klein watches

CALVIN KLEIN WATCH Mod. COLOR K5E51FV4 CK Calvin Klein watches
CALVIN KLEIN WATCH Mod. BOLD K5A3114X
CALVIN KLEIN WATCH Mod. PURE K4W2MXZ6

Více než 180 modelů hodinek značky Calvin Klein právě skladem!

Již od roku 1968 se tato značka zařadila mezi módní elity, Calvin Klein využívá svůj osobitý design díky, kterému vytváří krásné módní hodinky pro ženy i muže. Hodinky jsou vyráběny ve spolupráci se společností Swatch Group, jedním z největších světových výrobců náramkových hodinek, značka CK od Calvin Klein získala slávu na světovém hodinářském trhu a v současnosti je jednou z nejznámějších značek v segmentu náramkových hodinek.

Současný design ve spojení se švýcarskou technologií určují módní trendy, zatímco tradiční střídmá koncepce je ceněna po celý život.

CK od Calvin Klein analogové hodinky pro muže a ženy jsou vyrobeny z nerezové oceli s různými barvami povrchů, barvou žlutého zlata, růžového zlata nebo s černou úpravou.

Více než 1000 kusů hodinek CK je k dispozici na b2bhodinky.cz portále, který je jedničkou mezi evropskými velkoobchodními portály zaměřenými na velkoobchodní prodej módních hodinek a šperků.

Obdrželi jste tuto zprávu, protože jste registrováni na naší webové stránce. Nesdělujeme Vaše údaje třetím stranám, respektujeme Vaše soukromí. Pro více informací navštivte naše webové stránky. Tento e-mail je posílán automaticky: neodpovídejte na něj. Na všechny dotazy Vám rádi odpovíme na zákaznické lince: +420 541 211 405 volba 1 nebo na e-mailové adrese: info@b2bhodinky.cz.

Uložte si naši e-mailovou adresu: news@b2bhodinky.cz do svých e-mailových kontaktů, ať se Vám naše zprávy nikam nezatoulají. 
 
footer WWT