670.887 PRODUKTŮ - 60.869 KÓD VÝROBKU: - 48.661 EAN
NOVINKY: CALVIN KLEIN HODINKY 🚚
PODZIM 2019🍁- oblékněte se do MODRÉ 🦋

 Září 2019....

 

testata b2bhodinky.cz

Calvin Klein Watches

Hodinky CALVIN KLEIN

Novinky velmi populárních hodinek CALVIN KLEIN aktuální kolekce na našem skladě!

Hodinky slavného amerického návrháře mající jako jediné módní licenci od The Swatch Group, největšího výrobce hodinek na světě: a to je záruka velmi vysoké kvality výroby a servisu zaručeného ve všech zemích.

Nyní pouze na b2bhodinky.cz! Od roku 1999 jsme prvním velkoobchodním portálem s módními hodinkami: s výběrem více než 50 000 různých modelů. Pro objednání stačí jen jedno Vaše "KLIKNUTÍ"!

Calvin Klein Watches

Calvin Klein PODZIM 2019 - oblékněte se do MODRÉ

Podzim/zima 2019-2020 barevné trendy vycházející z toho, co představili návrháři v New Yorku, Londýně, Milánu a Paříži. Podzimní odstíny jsou směsí tmavě modré barvy, jako je Galaxy Blue, Evening Blue a Bluestone. Určitě Vás příjemně překvapí nové trendy od Calvina Kleina na b2bhodinky.cz, najdete všechny odstíny modré, které budou vyhovovat každému z Vašich klientů.

Calvin Klein Watches

Tuto zprávu přijímáte, protože jste registrováni na našich stránkách. Vaše údaje nesdělujeme třetím stranám, s ohledem na vaše soukromí. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Tento    e-mail se automaticky odešle: případné odpovědi na tuto zprávu nebudou přečteny nebo na ně nebude odpovězeno. Chcete-li se odhlásitklikněte prosím zde.
FOOTER