670.887 PRODUKTŮ - 60.869 KÓD VÝROBKU: - 48.661 EAN
OD SPOLEČNOSTI MOVADO GROUP OBJEVTE TOMMY HILFIGER, SCUDERIA FERRARI, LACOSTE, HUGO BOSS Nové módní modely jaro/léto 2019 

Březen 2019....

 

testata b2bhodinky.cz

MOVADO GROUP:
Tommy Hilfiger | Lacoste | Hugo Boss | Scuderia Ferrari

Tommy Hilfiger, ikona elegance amerického sportu, najdete na našich webových stránkách s pestrým výběrem ležérních, formálních a sportovních hodinek z nerezové oceli, zlatých, růžových a stealth černých povrchů, něco pro každého. Naší volbou pro sezónu je režim JAMES: Tyto pozoruhodné hodinky jsou upevněny pozlaceným nerezovým ocelovým kartáčovaným a leštěným náramkem a jsou vybaveny pozlaceným pouzdrem z nerezové oceli o tloušťce 40 mm s leštěným rámečkem. Zkontrolujte všechny modely a osvěžte své výlohy americkým dotekem!

Nové zásoby ikonických hodinek Lacoste právě dorazily: každý styl, který si vyberete, je vybaven nezaměnitelným logem krokodýla Lacoste. Tentokrát logo jde v plné velikosti s unisexem Lacoste Victoria (hitem této sezóny je zlata!) nebo námořnické Lacoste Moon Ultra Slim a úpravou zlata ciferníku a hodinek…a mnohem více, vše již se selvou 62%!

Prohlédněte si hodinky Hugo Boss a Boss Orange pozoruhodný výběr hodinky pro gentelmany. Chunky styly a štíhlé línie mají významné místo v kolekci b2bhodinky.cz Hugo Boss. Mužský, s texturou ciferníku nikdy neviděl, jako BOSS ORANGE Mod. Cape Town nebo HUGO BOSS Mod. Ambition. Kolekce Ambition, inspirovaná klasickými hodinami, je sestavena na symbolickém obdélníkovém pouzdře a zároveň zachovává moderní a příjemný vzhled.

Scuderia Ferrari Hodinky od 2900 Kč až po více než 14 500Kč, ale s naší slevou 62% -65% se stanou více než cenově dostupnými: takže se nemusíte stydět a objevovat celý výběr této skutečně ikonické italské značky !
Podívejte se sem: Gran Premio Černé kostry Scuderia Ferrari hodinky mají vše, vzhled, třídu a funkčnost. Pouzdro z nerezové oceli s černým nylonovým náramkem. Černý rámeček. Černá kostra ciferník se zlatými tóny na ručičkách. Minutky kolem vnějšího ráfku. Automaty. Minerální krystal odolný proti poškrábání. Vodotěsné na 50 metrů. Funkce: hodina, minuta, sekunda.

TOMMY HILFIGER
Klasika, Americký nadčasový styl od 1985
red arrowTOMMY HILFIGER WATCHES
 
LACOSTE
Inspirováno francouzskou elegancí již od 1933
red arrowLACOSTE WATCHES
 
HUGO BOSS
Německý módní luxus od 1924

red arrowHUGO BOSS WATCHES
 
SCUDERIA FERRARI
Perfektní italský mix sportu a elegance. 

red arrowSCUDERIA FERRARI WATCHES

Tuto zprávu přijímáte, protože jste registrováni na našich stránkách. Vaše údaje nesdělujeme třetím stranám, s ohledem na vaše soukromí. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Tento e-mail se automaticky odešle: případné odpovědi na tuto zprávu nebudou přečteny nebo na ně nebude odpovídat.Chcete-li se odhlásit, prosim klikněte zde.

FOOTER