798.222 PRODUKTŮ - 75.053 KÓD VÝROBKU: - 66.667 EAN


AMBROSINI JEWELSAMBROSINI JEWELS LOGO

Šperky Ambrosini - jelikož styl je v detailech!

Šperky Ambrosini jsou výsledkem studie detailů. Všechny jsou přísně made in Italy.
Nová kolekce, připravená na každodenní nošení je výborná myšlenka společnosti Ambrosini Milano.
Šperky mají precizní detaily, aniž vypadaly až příliš seriózně. Barevné, svěží a zároveň sofistikované a cenné, tvorba společnosti Ambrosini Milano odráží její filozofii, je pozorná k potřebám své klientely a reaguje na změny trhu, ale přitom sází na své dlouholeté zkušenosti v této oblasti.

Cílem je najít perfektní kombinaci zpracování a technologie, kvality a dodržovala ve všech pravých italských špercích zachovat tradici a touhu dát veřejnosti šperky, které jsou vzdálené od běžného trhu. Díky vlastním návrhářům, kteří čerpají inspirace z každodenního života, je na jedné straně zajištěn kvalitní záruční a pozáruční servis a výběr kvalitních dodavatelů veškerých materiálů, zatímco na druhé straně dohlížejí na současný styl a modní trendy.

Originální přívěsky jsou nejen šperkem, ale také nástrojem pro komunikaci osobnosti: srdíčko jako projev lásky, milé štěňátko nebo otisk tlapky pro milovníky zvířat, hvězda jako důkaz narození pod šťastnou hvězdou nebo bota pro nejromantičtější a pro ty, kteří nikdy neztratí cit pro eleganci.

Krásné elegantní šperky Ambrosini nemohou samozřejmě také pominout balení, elegantní krabičky vyrobené ze dřeva s víkem v ledově bílé, připomínající ledové rampouchy - opravdu unikátní balení pro výjimečný šperk.