798.222 PRODUKTŮ - 75.053 KÓD VÝROBKU: - 66.681 EAN


ZPŮSOBY PLATEB1. Dobírkou: (Přepravní společnosti uhradíte částku, která je uvedená ve Vaší objednávce v okamžiku převzetí Vašeho zboží. Tato služba je za příplatek ve výši +1% z celkové částky za Vaší objednávku (pro ČR minimální částkou 180Kč) (pre SK minimálnou sumou €10) (účtujeme Vám pouze čisté náklady, které nám účtuje přepravce)
2. Bankovním převodem: Pokud jste si vybrali způsob platby bankovním převodem, vyčkejte na potvrzující e-mail s předmětem: POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY PRO ZADÁNÍ PLATBY (Bude možné realizovat od data 01.01.2021). Tento e-mail slouží k potvrzení Vaší naskladněné objednávky, kde se Vám zobrazí naskladnění zboží a přesná částka k úhradě. V tomto e-mailu také obdržíte naše bankovní spojení a variabilní symbol pro zadání platby. Tento způsob platby je bez příplatku.

Upozornění: NEZADÁVEJTE PLATBU DOKUD VÁS NEVYZVEME. Děkujeme

Je to důležité pro naše účetní oddělení, aby nenastal problém ve fakturaci a ve Vašem případě, aby nedošlo k přeplatku, respektive ke špatně zadané platbě. Prosíme vždy vyčkejte na naše potvrzení. Po provedení platby nám jsou peníze na účet připsány do 24 hodin. Vaší zásilku odesíláme ihned po obdržení platby, poté obdržíte další e-mail s předmětem: ''ODESLÁNÍ OBJEDNÁVKY''. Při převzetí zásilky od přepravní společnosti UPS pak již nic neplatíte.

 

ČESKÁ REPUBLIKA
Bankovní spojení vedené u Raiffeisen BANK Praha a.s.. Pro platby z České republiky:  (dále jen „účet prodávajícího“)
č.ú.: 7214005001/5500 
 
Bankovní spojení vedené u ČSOB Pro platby z České republiky:  (dále jen „účet prodávajícího“)
č.ú.: 291077429/0300 

 

  (veškeré údaje pro platbu jako variabilní symbol, přesnou částku a č.ú. budou uvedené ve Vašem e-mailu spolu s potvrzením objednávky. Předmět e-mailu pro zadání platby je: ''POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY PRO ZADÁNÍ PLATBY''. Pro uskutečnění platby prosím vyčkejte na tento e-mail.)

SLOVENSKÁ REPUBLIKA
Bankové spojenie vedený u spoločnosti Fio banky Bratislava a.s.. Pre platby zo Slovenského republiky:  (ďalej len "účet predávajúceho")
č.ú.: 2900300323/8330  (všetky údaje pre platbu ako variabilný symbol, presnú sumu, č.ú. budú uvedené vo Vašom e-mailu spolu s potvrdením objednávky. Predmet e-mailu pre zadanie platby je: ''POTVRDENIE OBJEDNÁVKY PRE ZADANIE PLATBY''. Pre uskutočnenie platby prosím vyčkajte na tento e-mail.) 
Bankovní spojení pro platby ze zahraničí: (neplatí pro Českou a Slovenskou republiku)
Název banky:  Raiffeisen BANK a.s.
                    Hvězdova 1716/2b
                    Praha 4, PSČ 14078
                    Česká republika
 
Název a adresa příjemce:  ZAGO s.r.o.
                                   Cejl 40/107
                                   602 00 Brno
                                   Česká republika
 
IBAN Code: CZ6855000000007214005001
Swift Code: RZBCCZPP
 
Variabilní symbol: Pokud nebude banka nabízet při platbě ze zahraničí pole pro vložení variabilního symbolu uveďte variabilní symbol do   libovolného pole pro komentář nebo doplňkový popis.

3. PayPal: za příplatek ve výši +3,4% (účtujeme Vám pouze čisté náklady, které nám účtuje společnost PayPal)  ()

Pokud jste si vybrali způsob platby PayPal, vyčkejte prosím s platbou dokud neobdržíte druhý e-mail s předmětem: "POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY PRO ZADÁNÍ PLATBY" (Bude možné realizovat od data 01.01.2021). E-mail obsahuje detailní shrnutí a potvrzení Vámi uskutečněné objednávky, spolu s přesnou částkou a logem PayPal, na který po kliknutí budete přesměrováni na oficiální webové stránky společnosti PayPal, které jsou automaticky propojené s Vaší objednávkou.
Platba službou PayPal je připsána na náš účet prakticky okamžitě
. Vaší zásilku odesíláme ihned po obdržení platby, poté obdržíte další e-mail s předmětem: ''ODESLÁNÍ OBJEDNÁVKY''. Při převzetí zásilky od přepravní společnosti UPS pak již nic neplatíte.

O službě PayPal:
PayPal dnes patří k nejrozšířenějším a nejbezpečnějším on-line platebním systémům na internetu a může ho využít každý majitel e-mailové adresy.
PayPal je internetový platební systém, který umožňuje přesuny peněz mezi účty. Ty nejsou vedeny číslem účtu, jak jsme u nás zvyklí z klasických bank, ale jsou vedeny pod emailovými adresami
. Jeho služeb využívá přes 100 milionů lidí po celém světě ve 103 zemích a co víc, podporuje i české koruny. Pokud si v PayPalu zaregistrujete svoji platební kartu, nic Vám nebude bránit si poslat peníze na svůj bankovní účet.

odkaz k oficiálním webovým stránkám PayPal: https://www.paypal.com/cz
 
 
4. Kreditní kartou: Akceptujeme:   VISA, MasterCard: za příplatek ve výši +3% (účtujeme Vám pouze čisté náklady, které nám účtuje banka)
 
Pokud se rozhodnete platit kreditní kartou, garantujeme, že údaje o Vaší kreditní kartě prostřednictvím transakce přes naše internetové stránky www.b2bhodinky.cz jsou 100% chráněny po celou dobu prostřednictvím přenosové technologie vyvinuté na základě SSL (Secure Socket Layer) 128 bit optimalizován navigací na našich stránkách pomocí aplikace Microsoft Internet Explorer nebo Firefox.
 
Všechny informace získané během procesu nákupu jsou kódovány pro zvýšení vaší bezpečnosti (podrobnosti viz. Oddíl v sekci "Soukromí a bezpečnost").
Pokud však proces nákupu na internetu by měl nadále pochybný průběh, můžete vždy předat data Vaší kreditní karty na náš
Fax:
(+420) 491 512 550

nebo telefonicky:

Pevná linka: (+420) 541 211 405 volba 1

 

Všechny transakce kreditní kartou jsou účtovány v době odeslání objednávky, nikoli v době objednávky (jak mnozí předpokládají).
Upozornění: Na své platební kartě musíte mít povoleny platby přes internet, jinak nelze platbu uskutečnit.
 
Velkoobchod B2Bhodinky.cz je potěšen spolupracovat s Raiffeisen BANK a.s., dále Fio Bank a.s., jako partnery pro naše bankovní operace přes internet.
 
 
 
Veškeré ostatní nabízené služby mimo platby převodem mají dodatečné náklady, které nejsou zahrnuty do našich cen. (U způsobu plateb kreditní kartou, PayPal,  či dobírkou Vám účtujeme pouze čisté náklady, které po nás žádá banka, PayPal, případně přepravce)