801.825 PRODUKTŮ - 75.443 KÓD VÝROBKU: - 67.037 EAN


PROČ SE REGISTROVAT
NÍŽE UVEDENÉ PODMÍNKY PRO MOŽNOST ONLINE OBJEDNÁVKY BUDE MOŽNÉ REALIZOVAT OD DATA 01.01.2021. AKTUÁLNĚ OBJEDNÁVKY PŘÍJÍMÁME PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILOVÉ ADRESY: info@b2bhodinky.cz NEBO TELEFONICKY NA TELEFONNÍM ČÍSLE: +420 541 211 405.      

ENGLISH? CLICK HERE (translate)

 Velkoobchodní portál
B2Bhodinky.cz  (B2B = Business-to-business), který je exklusivně rezervovaný obchodníkům s platným identifikačním číslem (IČ:), nabízí hodinky, šperky, sluneční brýle a módní doplňky:  velkoobchodníkům, distributorům, kamenným obchodům, také internetovým obchodům a ostatním živnostníkům s platným identifikačním číslem.
 
Chcete-li mít přístup do našeho seznamu velkoobchodních cen, je zapotřebí se jednoduše při Vaší každé návštěvě přihlásit pomocí Vašeho přihlašovacího jména a hesla. Pokud nemáte přihlašovací jméno a heslo, Zaregistrujte se a poté vyčkejte na naše schválení potvrzovacím e-mailem.

Pro úspěšnou registraci je zapotřebí splnit podmínku souladu údajů v žádosti s údaji ověřitelné v Živnostenském či Obchodním rejstříku.
 
B2Bhodinky.cz má tisíce registrovaných spokojených zákazníků v celé České , Slovenské republice a na celém světě. Tímto naše firma zaručuje serióznost a věrohodnost jako Váš spolehlivý velkoobchodní partner pro distribuci hodinek, šperků, slunečních brýlí a módních doplňků, všeobecně řečeno jako Váš dodavatel ideální pro obchody a celkovou distribuci.
 
Zabýváme se distribucí všech hlavních skupin výrobců hodinek jako jsou Binda (Breil, D & G Time, Moschino, Paris Hilton) dále Morellato (Morellato, Sector, Roberto Cavalli, Just Cavalli) až po Swatch Group (Swatch, Flik Flak, Calvin Klein, Omega, Tissot...) také skupina Fossil (Fossil, Emporio Armani, Diesel, DKNY, Philip Starck), aniž bychom se obešli bez značek jako jsou: Timberland, Guess, Nautica, Puma, Alviero Martini, Avion, Disney, Oregon Scientific a samozdřejmě nemůžeme zapomenout na japonské hodinky značek: Casio, Seiko, Citizen a Orient Japan.
 
Nabízíme Vám k dispozici tisíce referencí se stovkami tisíců výrobků připravené skladem, nepočítaje off-line nabídek, které jsou zpřístupněné velkoobchodníkům s hodinkami, kteří mají zájem o velké množství produktů.
 
S námi nebudete mít žádné závazky na nákup, překročíte limity stanovené oficiálními výrobci / distributory a nebudete muset žádat o žádné povolení, ani ztrácet čas s obchodními zástupci: Budete mít přístup k obrovskému seznamu produktů a značek s nízkými nákupními cenami a super rychlým dodáním.
 
Dle naší statistiky více než 90% zákazníků, kteří u nás jednou nakoupili, se vrátili a nakoupili u nás znovu: Máme jednu z nejvyšší loajality stávajících zákazníků na trhu s hodinkami v České a Slovenské republice a vůbec v Evropě: Zveme Vás, abyste se k nám také připojili!
 
Po Vaší registraci nám poskytněte čas k ověření platnosti Vašeho podnikatelského subjektu, po kterém od nás obdržíte e-mail, kde Vás budeme informovat, že Vás přijímáme jako našeho potenciálního zákazníka, respektive že Vám aktivujeme účet pro velkoobchod.
 
Zaregistrovat se na B2Bhodinky.cz nic nestojí, neobnáší žádnou povinnost  ke koupi zboží, budete dostávat na Vámi uvedený e-mail obchodní sdělení se všemi horkými novinkami uvedených právě do prodeje.
 
B2Bhodinky.cz  prodává pouze firmám a obchodům. B2Bhodinky.cz je velkoobchodní internetový online portál vybudovaný profesionály pro profesionály.