834.355 PRODUKTŮ - 75.655 KÓD VÝROBKU: - 67.503 EAN


DROPSHIPPING 

Webové stránky b2bhodinky.cz se již od počátku specializují na velkoobchodní (B2B) obchodování s módními doplňky, kdy hlavním zaměřením je především prodej hodinek a šperků.

V současnosti je tento portál znám jako nejpopulárnější velkoobchod pro ty, kteří hledají spolehlivého dodavatele v této oblasti.

Již od roku 2014 se věnujeme vývoji služby dropshipping, kdy spolupracujeme s přední společností v oblasti IT řešení. Společně byla vyvinuta platforma věnovaná tomuto způsobu prodeje: dropshipping!

Inovativní on-line platforma je k dispozici pro všechny prodejce, kteří chtějí začít ziskový prodej s nejlepší marží na obchodním trhu, a to prostřednictvím služby dropshipping. Jednoduše prostřednictvím Vašich velkoobchodních nákupů všech dostupných výrobků z našeho velkoobchodu b2bhodinky.cz

Díky této naší nově vyvinuté platformě, budete moci přidat několik jednotlivých položek do jednoho nákupního košíku a to s různými dodacími adresami Vašich zákazníků. Celá platforma je automaticky propojena s naší logistikou, která ihned zpracovává každou z jednotlivou objednávku.


V případě Vašeho zájmu o více informací této rychle se vyvíjející služby, navštivte naše webové stránky www.chcidropshipping.cz nebo pište na e-mail: dropshipping@b2bhodinky.cz

 

 

 

 

 

Tel.: +420 541 211 405  volba 2  (Po-Pá 9:00-13:00)

 

E-mail: dropshipping@b2bhodinky.cz

 

Skype: DropshippingB2bhodinky.cz   skype_logo


www.chcidropshipping.cz

 


Čekáme na Vás, staňte se i vy novým prodejcem prostřednictvím dropshipping!

 

 

 

 

dropshipping_box_eng