622.490 PRODUKTŮ - 53.808 KÓD VÝROBKU: - 41.357 EAN
HODINKY OMEGA A CITIZENŠvýcarská tradice VS japonská inovace

Nezobrazují-li se Vám informace korektně, klikněte prosím    ZDE

Logo wwt
 

HLAVNÍ STRÁNKA  |  HODINKY | ŠPERKY | MÓDNÍ DOPLŇKY | DROPSHIPPINGOMEGA watches

OMEGA
165 let švýcarské dokonalosti, spolehlivosti a kvality

Hodinky Omega jsou považovány za vrchol značky společnosti Swatch Group. Jejich přesnost, spolehlivost a všestrannost společně se skvělým vzhledem jsou důvodem, proč se právě ony staly velmi oblíbenými mezi herci a známými osobnostmi. Nosil je například celosvětově oblíbený tajný agent 007 James Bond a mnoho dalších. Nemluvě o tom, že právě tyto hodinky byly vytvořeny pro posádku raketoplánu Apollo 11, při jejich cestě na měsíc.

Úspěch této značky je vyvážen tradicí a inovací, stejně jako u řady dalších hodinek. Mezi ně patří například sportovní kolekce Chronograf Speedmaster nebo kolekce hodinek pro potápění Seamaster, které dokonale uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Prohlédněte si nabídku exkluzivních hodinek omega v našem velkoobchodě!
 

CITIZEN watches

CITIZEN
Nejprodávanější modely za outletové ceny

Japonští mistři jsou obecně proslulí svou inteligencí a dokonalostí prakticky ve všem, čeho se jen jejich ruce dotknou. Jsou tak pochopitelně velkou inspirací pro tým vývojářů a hodinářů značky Citizen, kteří tento postoj přenáší do výroby hodinek a vytváří jedny z nejpřesnějších a nejkvalitnějších hodinek na světě.

Pouzdra hodinek jsou vyráběny z Titanu, který přestože je velice lehký, snese i to nejextrémnější zatížení. Mezi nejznámější modely patří například oblíbená edice Promaster, kterou nejvíce ocení potápěči, nebo například multifunkční Skyhawk, nepostradatelný společník profesionálních pilotů. Hodinky Citizen se řadí mezi nejvýkonnější a nejlepší na trhu.

Objevte je také Vy prostřednictvím naší jedinečné nabídky!

 

 

Obdrželi jste tuto zprávu, protože jste registrováni na naší webové stránce. Nesdělujeme Vaše údaje třetím stranám , respektujeme Vaše soukromí. Pro více informací navštivte naše webové stránky. Tento e-mail je posílán automaticky: neodpovídejte na něj. Na všechny dotazy Vám rádi odpovíme na zákaznické lince: +420 541 211 405 volba 1 nebo na e-mailové adrese: info@b2bhodinky.cz .

 
Uložte si naši e-mailovou adresu: news@b2bhodinky.cz do svých e-mailových kontaktů, ať se Vám naše zprávy nikam nezatoulají.  

footer wwt