669.526 PRODUKTŮ - 60.869 KÓD VÝROBKU: - 48.661 EAN
ILG GROUP: TIMBERLAND, GANT, CERRUTI 
Přivítejte naše letní novinky!
2. ČERVENCE 2018
 
WWT HEADER
 

TIMBERLAND watches

TIMBERLAND
SPORTOVNÍ HODINKY

Objevte spolu s námi novinky nejprodávanějších hodinek značky Timberland v nezaměnitelném stylu a barvách. Připravili jsme pro Vás všechny klasické béžovo-hnědé, černé a šedé modely, ale také celosvětově proslulé provedení v barvě ,, Timberland orange´´ tedy v  oranžové.

Hodinky jsou opatřeny hliníkovými nebo nerezovými pouzdry s odolnou PVD vrstvou, japonskými quartz strojky a řadou funkcí. Jednotlivé modely disponují podsvícením, časovačem, stopkami, alarmem a ukazatelem data a dne. 

GANT watches

GANT
INTELIGENTNÍ HODINKY
  Autentický, uvolněný a atletický - to jsou přídavná jména, která nejlépe vystihují životní styl podle značky GANT. Kolekce hodinek GANT nabízí širokou škálu modelů, které obsahují inovativní prvky, aniž by se vzdálily typickému vzoru. Na našem portálu naleznete nové kolekce značky GANT pro rok 2018! 

CERRUTI watches
CERRUTI 1881
NADČASOVÉ HODINKY
Móda není jen estetickým a kulturním odrazem naší doby, móda je také způsob života a stav mysli. - Nino Cerruti
Kořeny značky CERRUTI sahají až do roku 1881, kdy se v italské Bielle zrodila jedna z celosvětově proslulých značek a ukazatel nejnovějšího trendu.
 
Cerruti slaví neuvěřitelný úspěch ve světě módy a kolekce jeho hodinek jsou vyráběny pod záštitou švýcarské licence ILG. Všechny modely jsou prodávány pod značkou CERRUTI 1881 a jejich koncept je tvořen podle Maison Cerruti - tedy ,,přístupný luxus´´ 
 

Obdrželi jste tuto zprávu, protože jste registrováni na naší webové stránce. Nesdělujeme Vaše údaje třetím stranám, respektujeme Vaše soukromí. Pro více informací navštivte naše webové stránky. Tento e-mail je posílán automaticky: neodpovídejte na něj. Na všechny dotazy Vám rádi odpovíme na zákaznické lince: +420 541 211 405 volba 1 nebo na e-mailové adrese: info@b2bhodinky.cz.    
footer wwt