622.383 PRODUKTŮ - 53.827 KÓD VÝROBKU: - 41.356 EAN
POSLEDNÍ BESTSELLERY SWATCH + WATCHMAKER MILANO + HODINKY FOSSIL???? Sleva až 75%! Nepropásněte únorovou nabídku! ????
13. února 2019

testata b2bhodinky.cz

 
ÚNOROVÉ NOVINKY

Naskladňujeme únorové novinky: začneme s hodinkami značky Swatch: vždy aktuální, velmi žádané modely vše v nabídce se slevou až 60%: od modelů Limbo Dance , která s jasně žlutou barvou rozsvítí vitríny vašich prodejen, po inovaci "SYSTEM 51" - automatické hodinky složené z nejmenších komponentů na světě, pouze 51 částí, které dávají život Sistem Schwiiz

Watchmaker Milano módní hodinky, klasické a vkusné, obsahující textílie na míru a nadčasového vkusu, jako kolekce Bellagio, inspirovaná designem potápěčských hodinek sedmdesátých let, interpretovaná s použítím moderních materiálů. Jedná se o vintage modely, ale technicky vynikající: pouzdro s průměrem 40 mm, minerální sklo s antireflexní vrstvou, korunkou s dvojitým těsněním, s liminiscencí ciferník a ručiček, aby byly vidět dobře během dne, na slunci i v noci pod hvězdami.

Fossil také představujeme mnoho novinek, nové slevy až 65% ... včetně mnoha nejoblíbenějších modelů, jako jsou bestsellery FOSSIL Q, hodinky SMARTWATCH této americké společnosti.

 
Hodinky SWATCH
Nabídka zde!

red arrow

OROLOGI GANT
 
Hodinky WATCHMAKER MILANO
Nabídka zde!

red arrow

OROLOGI watchmaker
 
Hodinky FOSSIL
Nejprodávanější bestsellery za cenu ... důvěrné!

red arrow

OROLOGI FOSSIL

Na tento e-mail nepiště, na všechny dotazy Vám rádi odpovíme na zákaznické lince: +420 541 211 405. Odpovědi na dotazy najdete i v Centru péče B2Bhodinky.cz nebo kontaktujte náš Zákaznický servis.

Uložte si naší e-mailovou adresu: news@b2bhodinky.cz do svých e-mailových kontaktů, ať se Vám naše zprávy nikam nezatoulají.

footer_news_b2bhodinky.cz_2015